Реформатори та інноватори

Зібравшись, як група експертів для вдосконалення Збройних Сил України, ми приклали усі наші знання, щоб провести реформи та покращити спорядження українського солдата.

Тепер наша ціль – створити найкраще одяг та спорядження з передових світових матеріалів.

Наша історія

Під час війни 2015 року Міністерство оборони України створило спеціальну робочу групу. Її метою було реформування матеріального забезпечення Збройних Сил України. Обладнання українського солдата на той час було сильно застарілим, і українські волонтери взяли на себе завдання розробити нові елементи спорядження та одягу в найкоротші терміни, враховуючи останні світові тенденції. Члени групи, яка працювала над створенням бойового спорядження українських військовослужбовців, у майбутньому стануть основою 281Z.

У жовтні 2015 року на основі розробок 281Z Міністерство оборони України створило новий підрозділ, який продовжив реформування військового забезпечення Збройних Сил України.

З 2016 року група 281Z співпрацювала з популярними українськими військовими брендами. Метою співпраці була допомога в запуску власного виробництва в Україні, розширення асортименту продукції, створення нових моделей військового спорядження, впровадження сучасних матеріалів.

В даний час 281Z Development Group розробляє власні лінії військового та туристичного спорядження та одягу.