POLARTEC® DELTA™

Революційна тканинна технологія охолодження

Бавовна – це королева літнього повсякденного одягу. Вона відмінно дихає, вбирає випаровування і легкий піт з нашого тіла, і тому ми відчуваємо себе менш липкими, більш комфортно і прохолодно. Однак при високих фізичних навантаженнях бавовна буде намокати. Надлишок вологи (поту) змушує волокна розбухати, знижуючи повітропроникність. І комфортна футболка перетворюється в сиру ганчірку.

Але це вже вчорашній день, правда? Тому 100% поліестер і інші синтетичні матеріали набирають популярність; через свою здатність швидко висихати. Однак, швидке висихання може некомфортно охолоджувати тіло. Атлети-бігуни на довгі дистанції часто скаржаться на дискомфорт від швидкого охолодження просочених потом речей, особливо при падінні температури або вітрі. Також є проблема того, що суха футболка з поліестеру відчувається відносно теплою. А хто захоче носити теплу футболку теплим днем ​​у спортивній залі? Хоча багато хто з нас мириться з “температурними гойдалками” заради переваги швидкого висихання.

НАСТАВ ЧАС ЗМІН – ПРЕДСТАВЛЯЄМО POLARTEC® DELTA™

POLARTEC® DELTA™. Це тканинна система охолодження, що складається з радіальних структур і спеціально спроектованої пряжі. Ці структури вплетені по всій поверхні матеріалу і розроблені для розподілу вологи, поліпшення повітропроникності і зниження тертя об шкіру під час руху. Унікальне поєднання гідрофобних і гідрофільних волокон дозволяє POLARTEC® DELTA™ підтримувати максимальну повітропроникність у вологому стані, в той же час сприяти виведенню надлишкового тепла з організму.

  • Cool Touch
  • Чудова потовідвідна дія
  • Гідрофільні волокна покращують природний процес охолодження тіла.
  • Висока повітропроникність. Гідрофобні зони в тканинної сітці забезпечують максимальну повітропроникність
  • Зменшене тертя о шкіру
  • Регульоване висихання
  • Контроль неприємного запаху

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *