M.U.B.S. AGP

Ammunition/Grenade Pouch

Пiдсумок польовий гранатний/універсальний “AGP” (Ammunition/Grenade Pouch) входить в комплект M.U.B.S. (Modular Unloading Battle System). Підсумок розрахований на перенос чотирьох ручних гранат або дев’яти ВОГів. Також в «AGP» можна переносити стрічку для ПКМ на 75 патронів, патрони в пачках (5-9 пачок в залежності від калібру), тротилові шашки, приладдя для саперів, тощо. 
Підсумок “AGP” має в комплекті дві з’ємні вставки, які формують організацію внутрішнього відділення під основні потреби (фіксація ручних гранат або ВОГів). Завдяки гнучкій фіксації вставок, у Ammunition/Grenade Pouch можливо переносити ручні та підствольні гранати НАТОвського зразку (М67/68, М61 (4 шт.), пострілів до М203 (9 шт.) тощо). 
Всередині основного відділення підсумка гранатного/універсального “AGP” по периметру пришиті велкро-панелі, для фіксації вставок. Панелі пришиті таким чином, що формують відділення для фіксації дрібних предметів, таких, як УЗРГМ, ручки, маркери, хімічне світло, мінні детонатори та інше. Завдяки цьому ручні гранати можливо переносити у розібраному стані, без зайвих незручностей з фіксацією УЗРГМів, або додатково фіксувати ручні гранати у підсумку важелем, у зібраному стані. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *