Cумка транспорта “MDB”

Marauder duffel bag

Сумка транспортна польова “MDB” (Marauder Duffel Bag) входить в комплект M.U.B.S. (Modular Unloading Battle System), створена для військових та оперативних відряджень військовослужбовців та оперативних працівників силових відомств. Транспортна сумка “MDB” може використовуватись, як польова мисливська сумка чи сумка для цивільного використання у подорожах.
Для покращення організації розташування вмісту сумки, всередині Marauder Duffel Bag по бічним сторонам розташовані три об’ємні кишені-органайзери з нейлонової сітки. Дві кишені закриваються на “липучку” “YKK”, одна на застібку-блискавку, та забезпечують швидкий доступ до речей першої необхідності.
Транспортується польова транспортна сумка “MDB” за допомогою плечових лямок “рюкзачного” типу, які спеціально розроблені таким чином, що сумку можливо переносити як рюкзак, так і на одне плече.

Розміри сумки: 740х370х370мм. Корисний об’єм: 100 літрів.

Всі використані при виробництві сумки M.U.B.S. “MDB” матеріали і фурнітура є NIR Compliant (Infrared Invisible) – невидимими в інфрачервоному світловому діапазоні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *