Ми


Група розробників та просування моделей і брендів тактичного спорядження та одягу, команда профессіоналів в своїй справі. За нашими плечима досвід реформи речового забезпечення Збройних Сил України.

Якість


Група 281/z постійно знаходиться в пошуках нових найякісніших матеріалів для створення своїх моделей одягу та спорядження. Всі складові частини продукції, яку ми розробляємо, повинні відповідати нашим високим вимогам до показників тактико-технічних характеристик.
Всі робочі зразки одягу та спорядження проходять жорсткі польові випробування.

Креативність


Ми постійно експериментуємо з матеріалами та їх комбінаціями, з крієм моделей, які розробляємо, для пошуку найоптимальніших конструкцій, тому часто застосовуємо нестандартні підходи.
В результаті прагнемо отримати найзручніші моделі військово-тактичного одягу та спорядження та задавати нові тенденції в цій сфери.

Інновації


Наш конструкторський відділ працює з найсучаснішим обладнанням, чого вимагає висока якість матеріалів.
Маємо широкий досвід співпраці з окремими підрозділами різних силових структур та військовослужбовцями. Саме тому чудово розуміємося на специфічних вимогах до матеріалів, з яких має складатися військовий одяг та спорядження в сучасний час, щоб максимально убезпечити користувача.

Штани польовi зимовi “PCWCP-Alpha”

Punisher Combat Winter Constant Pants Polartec Alpha/Power Fill
PCWCP

P1G-TAC® Штани польові зимові “PCWCP-Alpha” (Punisher Combat Winter Constant Pants Polartec Alpha/P.Fill) є комплексом верхнього шару одягу, який […]

Більше проектів

Наші партнери


Polartec zbroyar p1gtac zbroyar Luta Sprava zbroyar