Шапка польова зимова “PCWAH-Power Fill”

Punisher Combat Winter Ambush Hat Polartec Power Fill/Thermal pro

Шапка польова зимова “PCWAH-Power Fill” (Punisher Combat Winter Ambush Hat Polartec Power Fill /Thermal pro) призначена для носіння при низьких температурах, як в місті, так і в польових умовах. 
Верхній шар шапки “PCWAH- Power Fill” виготовлений з вітро волого захисного матеріалу BROOKWOOD® AVENGER™. Утеплювач шапки – Polartec Power Fill, новий матеріал від компанії Polartec, який забезпечує більше утримання тепла при низьких температурах, без збільшення ваги та об’єму виробу. Внутрішній матеріал Thermal Pro: забезпечує кращі, в порівнянні з класичним флісом, теплоізоляційні властивості на одиницю ваги. За рахунок використання усіх цих матеріалів, шапка польова зимова “PCWAH-Power Fill” має малу вагу, та компактні габарити при великих теплоізоляційних властивостях, що є важливим показником у холодний період року. 
Конструкція “Punisher Combat Winter Ambush Hat” дає можливість носити шапку у трьох різних варіаціях. Перша, не закриває вуха повністю, що забезпечує комфорт під час помірно холодної погоди та відсутності сильного вітру. Друга варіація носіння шапки закриває вуха, та шию. При третій, з повністю відстебнутими “вухами”, закриваються щоки. Це забезпечує додатковий захист обличчя, при сильному холоді та поривах вітру. При цьому, конструкція “PCWAH- Power Fill” не заважає периферійному зору. 
Регулювання положень здійснюється за допомогою застібок типу “кнопка”, та не потребує знімати шапку при зміні положення варіацій. 
На фронтальній частині “PCWAH” розміщена нашивка Velcro для кріплення кокард. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *