Термобiлизна демiсезонна “PCWU-Power Grid”

Punisher Combat Winter Underwear Polartec Power Grid

Термобілизна демісезонна “PCWU-Power Grid” (Punisher Combat Winter Underwear Polartec Power Grid) це комплект базового шару одягу для особливо інтенсивних навантажень, пов’язаних з підвищеним потовиділенням. 
“PCWU-Power Grid” виготовлена з найбільш складного у виконанні матеріалу від Polartec для базового шару Power Grid. Він має двокомпонентну структуру, що сприяє швидкому відведенню і випаровуванню вологи. Серед усіх матеріалів базового шару від Polartec, Power Grid є найбільш швидковисихаючим і легким. Polartec Power Grid надзвичайно приємний на дотик матеріал, який не викликає алергічних реакцій і не схильний до біологічного руйнування. 
Комплект демісезонної термобілизни Punisher Combat Winter Underwear Polartec Power Grid складається з сорочки та кальсон. Костюм має анатомічний крій та плоскі і еластичні шви, що дозволяє уникнути утворення складок тканини під зовнішніми шарами одягу і запобігти натиранню шкіри внаслідок тривалого носіння білизни. 
Горловина в сорочці “PCWU-Power Grid” має крій, який захищає задню частину шиї від вітру та холоду. Шви у плечовій зоні рознесені таким чином щоб унеможливити натирання під час носіння бронежилетів, розвантажувальних систем, рюкзаків тощо, що особливо важливо під час довготривалих активних дій в польових умовах. Відсутні шви безпосередньо під пахвами. Довжина сорочки та крій нижньої частини “PCWU” не дозволить вилізти сорочці з під верхнього одягу при активних діях. 
Широка, м’яка брендована резинка у Winter Underwear Polartec Power Grid запобігає натиранню шкіри та сповзанню кальсон. Шви у паховій зоні рознесені для запобігання натиранню при тривалій ходьбі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *