Розвантажувальна система “BFBS”

Battlefield belt w/suspenders

Польова розвантажувальна система M.U.B.S. “BFBS” (BattleField Belt with Suspenders) призначена для щоденного польового носіння основного бойового спорядження, боєприпасів, спецзасобів в різних подсумках.

Розвантажувальний пояс “BFBS” (BattleField Belt with Suspenders) спроектований для комплектації і носіння з польовими і штурмовими бронежилетами різних модифікацій. Усередині системи M.U.B.S. “BFBS” розташована спеціальна демпферна вставка (змінна) (входить в комплектацію), яка призначена для компенсації навантажень що виникають при носінні важких підсумків з боєприпасами, ВВ, гранатами, сухими пайками, флягами і іншим спорядженням. Демпферная вставка може бути швидко замінена аналогічною за розміром вставкою із захисних балістичних матеріалів (балістичним матом) (не входить в комплектацію) Kevlar, Dyneema та іншими, що збільшить загальну площу індивідуальної балістичної захистів до 30% і зможе захистити життєво-важливі органи бійця, які знаходяться за межами перекриття бронежилетом.
Всі використані при виробництві розвантажувальної системи M.U.B.S. “BFBS” (BattleField Belt with Suspenders) матеріали і фурнітура є NIR (Infrared Invisible) – невидимими в інфрачервоному світловому діапазоні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *