Куртка-худi тренувальна польова “FRWJ-Polartec”

Frogman Range Workout Jacket Polartec 200

Куртка-худi тренувальна польова “FRWJ-Polartec” (Frogman Range Workout Jacket Polartec 200) розроблена як універсальний елемент верхнього одягу, який може бути використаний як куртка у теплу пору року, так і в якості утеплювача під зимовий верхній одяг. 
Frogman Range Workout Jacket виготовлена з оригінального матеріалу Polartec Classic 200, щільністю 260 гр.кв.м.. Матеріал характеризується високими теплоізоляційними показниками, легкістю, приємністю на дотик, а також швидким висиханням. Вироби з матеріалу Polartec Classic 200 користуються великою популярністю серед військових, спортсменів, мандрівників. Додатковий матеріал, яким підсилені плечові та ліктеві зони, це зносостійкий 100% поліамід.
Куртка-худi тренувальна польова “FRWJ-Polartec” має вільний крій. Відсутність швів у плечовій зоні та посилення їх поліамідом, дозволяють комфортно використовувати “FRWJ-Polartec” в парі з бронежилетами, рюкзаками тощо. Високий комір та наявність капюшону забезпечує додатковий комфорт при використанні худі, як елементу верхньої одежі, а також як утеплюючого шару одягу в комплексі с зимовими куртками для особливо холодної погоди. Капюшон анатомічного крою, виконаний таким чином, що не перекриває периферійний огляд, як при активних діях, так й при використанням його у комплексі з капюшонами зимових курток.
Конструктив худі тренувальної польової, передбачає дві об’ємні фронтальні кишені, що закриваються на магнітні застібки. Такі застібки забезпечують швидкий доступ до вмісту кишень, та тримають кишені завжди у закритому положенні, що зменшує можливість витрати особистих речей при активних діях. Всередині основних кишень, розміщені додаткові кишені з сітки, для організації внутрішнього простору. На правій руці Frogman Range Workout Jacket Polartec 200, розміщена панель Velcro для кріплення ідентифікаторів. Знизу рукавів, є виходи під великі пальці, для додаткового зігрівання рук у холодний період року, та тих періодів, коли ви не використовуєте рукавички. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *