Бивачный комплект M.U.B.S.”SSS”

Shelter/Stretcher/Seat

Індивідуальний польовий бівуачний бойовий набір M.U.B.S. «SSS» розроблений фахівцями групи 281/Z.

SSS означає «Stretcher-Shelter-Seat» (Ноші, намет, сидіння). Це комплекс спорядження, який може виконувати 3 різні функції:

  • Сидіння – це стан, в якому «SSS» зберігається і транспортується. Сам тент зберігається в сумці, виготовленої з оригінальної 500D Cordura виробництва США. Його можна транспортувати прикріпленим до ременя, спорядження або на плечі. Цей мішок з внутрішнім укриттям можна використовувати в якості подушки для сидіння або навіть як невеликий килимок.
  • Носилки – на тенті присутні ручки-стропи для перенесення. Складений навпіл тент може використовуватися в якості зручних носилок, які можуть переноситися або двома, або чотирма людьми (для кожного способу передбачені різні ручки).
  • Тент-укриття – і остання, але ніяк не найменша роль – забезпечити укриття. Розмір тенту 3×2,2 метра. Ці розміри дозволяють зробити укриття, простий двосхилий намет на людину або тент, щоб укрити окоп, позицію або місце ночівлі. Більш детальну інформацію про можливості тенту можна знайти в керівництві до нього, що нанесене на сумку. В цьому випадку ручки для перенесення використовуються в якості фіксуючих ременів. Така конструкція усуває необхідність носіння кілочків, тому що будь-яка відповідна річ (палиця, гілка і т. Д.) може використовуватися для утримання
    SSS виготовляється з кращих доступних матеріалів. Тент – «YUMA» 200D Нейлон 6.6 (з покриттям DRW) Зроблено в США / Сумка – 500D Cordura (Nylon 6.6) Зроблено в США (MIL-DTL-32439 Type 3 Class 3). Всі матеріали є NIR Compliant (невидимими в інфрачервоному спектрі).

Зроблено в Україні!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *